Yatırım

Türkiye'de yatırım amaçlı gayrimenkul
Evler sağlam temellerde. Değerleri son on yıllarda nispeten daha az dalgalanmıştır. Bu onlara güvenli bir yatırımın itibarını kazandırdı.

Gayrimenkul kiraya vermek
Düzenli kira geliri hesabı arttırır. Kiradan elde edilen gelir kira bedelinin üzerindedir. Bunun işe yarayıp yaramadığı her şeyden önce mülkün durumuna ve bulunduğu yere bağlıdır. Bir mülkü kiraya vermeden önce netleştirmeniz gereken önemli hususlar: Bakım maliyetleriniz neler? Kira ve ek maliyetler sahada nasıl gelişir? Toplulukta yasal bir kiralama sınırı var mı?

Bu tüm soruların cevaplarını size Ekibimiz Süleyman Gündüz Veldet vermeye çalısıcaktır. Soru sormaktan çekinmeyin. Eilimizden gelen her türlü yardımda bulunuruz. Yakalşık her sorunun bir cevabı ve çözümü vardır.


Hakkımızda

Emlak sektöründe dürüst, seviyeli, ilişkilerimizde samimi, azimli, sorumluluğu ilke edinen bir yolda devam etmekteyiz. Müşterilerimizle bir defalık değil dostluk ve ilişkilerimiz devam etmekte olup hertürlü bölgesel yardım, özel yardımlarımız elimizden geldiği ölçüde her zaman yapılır.

Hizmetlerimiz
Karaburun ve Mordoğan bölgesinde gayrimenkul danışmanlık , emlak alım satım ve kiralama hizmetleri.